Tłumnie odwiedzane stoisko Track Tec podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021

Liczne kolejowe premiery i najnowsze rozwiązania technologiczne przyciągnęły tłumy gości na Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2021 w Gdańsku. Jedno z najchętniej odwiedzanych stoisk należało do Grupy Track Tec. Czołowy europejski producent materiałów do budowy nawierzchni kolejowej uczestniczył w wydarzeniu jako wystawca, prezentując przez 4 dni wiele ciekawych atrakcji.

Jedną z nich był pokaz systemów przytwierdzeń z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości AR. Eleganckie i funkcjonalne stoisko Grupy zostało również wzbogacone o eksponaty prezentujące inteligentny system rozjazdowy Track Tec, oraz rozwiązania adapcyjne składające się z różnego rodzaju łapek sprężystych, które są przeznaczone do torów kolei dużych prędkości oraz kolei o ruchu ze zwiększonym naciskiem.

Jesteśmy przekonani, że przez najbliższe lata branża kolejowa będzie się stale rozwijać, aby sprostać zapotrzebowaniu społeczeństwa, a także wymogom klimatycznym, dlatego też szczególnie dbamy o jakość naszych wyrobów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań – podkreśla Krzysztof Niemiec, Wiceprezes Zarządu Track Tec S.A.

W trakcie wydarzenia miała miejsce m.in. premiera pierwszej polskiej wodorowej lokomotywy oraz prezentacja pierwszego europejskiego pociągu wodorowego. Bogaty program merytoryczny, składający się z licznych debat i konferencji, przyciągnął czołowe polskie firmy z branży kolejowej i tramwajowej, jak również najważniejsze firmy o zasięgu międzynarodowym.

Podczas każdej edycji Targów TRAKO dokładamy wszelkich starań, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Zależy nam, aby nasze stoisko było dla wszystkich odwiedzających niezwykle atrakcyjne i aby każdy czuł się na nim komfortowo. W zeszłym roku, z uwagi na sytuację w Polsce i na świecie, targi się nie odbyły, więc tym bardziej cieszymy się, że ponownie mieliśmy możliwość wziąć udział w tak prestiżowym wydarzeniu, które jest doskonałą okazją do dyskusji na temat naszej branży oraz do nawiązywania kontaktów biznesowych – powiedziała Katarzyna Pawluk, Wiceprezes Zarządu Track Tec.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce, a drugie w Europie, spotkanie branży transportu szynowego. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 21-24 września w obiekcie AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Międzynarodowych Targów Gdańskich. Zgromadziła prawie 23 tysiące uczestników z 39 krajów oraz ponad 500 wystawców z całego świata.

// 24.09.2021


Track Tec