Track Tec Construction z nagrodami Kreatora Budownictwa Roku 2019

Po raz dziewiąty wyłoniono laureatów prestiżowego projektu Kreator Budownictwa Roku. Wśród nagrodzonych znalazła się Marita Szustak, Prezes Zarządu Track Tec Construction oraz firma Track Tec Construction. Doceniono ich za innowacyjne rozwiązania przy jednoczesnym dbaniu o jakość usług.

Tytuł Kreator Budownictwa Roku otrzymują osoby oraz firmy, które wyróżniają się kreatywnością i pasją tworzenia, wpływając dzięki temu na rzeczywistość branży budowlanej. Swoimi działaniami Kreatorzy Budownictwa Roku przyczyniają się do rozwoju rynku, tworzenia trendów w budownictwie, a także mogą stanowić wzór etycznego postępowania. Laureaci swoją działalnością kształtują rynek budowlany, wprowadzają innowacje, dbają o jakość oferowanych produktów i usług, a także stosują proekologiczne rozwiązania i nowe technologie.

Track Tec Construction jest spółką z Grupy Track Tec. Jej oferta obejmuje wykonawstwo i budownictwo kolejowe oraz inżynieryjne na rynku ogólnopolskim, w tym specjalistyczne prace torowe. Celem spółki jest pełne wsparcie Grupy Track Tec w wykonawstwie budownictwa infrastruktury kolejowej.

Nagroda w tak ważnym branżowym konkursie oraz znalezienie się w otoczeniu najważniejszych firm i specjalistów w dziedzinie budownictwa, są dla nas cennym wyróżnieniem. Choć nie pierwszy raz spółka z Grupy Track Tec została uhonorowana, nie zamierzamy spocząć na laurach – dalej stale będziemy inwestować w innowacyjność i utrzymywać najwyższą możliwą jakość usług. Nagroda motywuje nas do dalszych działań na rzecz rozwoju budownictwa – powiedziała Marita Szustak, Prezes Zarządu Track Tec Construction.

Marita Szustak od kwietnia 2016 roku zajmuje stanowisko prezesa zarządu i dyrektora handlowego w Track Tec CONSTRUCTION, odpowiadając za efektywne zwiększanie przewag rynkowych Grupy Track Tec w Polsce i na świecie. Poprzednio pełniła także kierownicze funkcje w firmach wykonawczych w branży budownictwa kolejowego, obejmując kolejno stanowiska: wiceprezesa, dyrektora marketingu i rozwoju w Przedsiębiorstwie Robót Kolejowych i Inżynieryjnych oraz wiceprezesa zarządu i dyrektora handlowego w firmie Trakcja PRKiI. Od wielu lat aktywnie udziela się w organizacjach branżowych działających na rzecz poprawy warunków na rynku budownictwa kolejowego.

W tym roku uroczysta gala przyznania Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku 2019 odbyła się w Łazienkach Królewskich w Pałacu na Wyspie. Cały projekt niezmiennie objęty był patronatem honorowym Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

// 21.11.2019


Track Tec