Track Tec z nagrodą w konkursie im. Profesora Czesława Jaworskiego

Kolejny raz wyłoniono laureatów prestiżowego konkursu o nagrodę SITK RP im. Profesora Czesława Jaworskiego. Wśród nagrodzonych znalazła się firma Track Tec, która została doceniona za wybitne osiągnięcia w stosowaniu nowych technologii w zakresie urządzeń trakcyjnych.

Nagroda Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP im. Profesora Czesława Jaworskiego przyznawana jest za wdrażanie na terenie Polski rozwiązań konstrukcyjnych wykorzystujących innowacyjne i nowoczesne technologie. Laureaci są wyłaniani w dwóch kategoriach: infrastruktura (obejmuje sieć trakcyjną i podstacje trakcyjne) oraz pojazdy (obejmuje maszyny elektryczne, osprzęt).

Tytuł laureata nagrody im. Profesora Czesława Jaworskiego stanowi potwierdzenie siły marki, jaką są rozjazdy i systemy sterowania ruchem kolejowym sygnowane logo Track Tec. W 2020 roku mamy zamiar w dalszym ciągu udoskonalać stosowane przez nas technologie oraz wprowadzać innowacyjne rozwiązania, tak by wzmacniać pozycję lidera branży kolejowej w Polsce – powiedział dr Andrzej Cholewa, Członek Zarządu Track Tec.

Track Tec doceniono za wybitne osiągnięcia w stosowaniu nowych technologii w zakresie urządzeń trakcyjnych. Ponadto, firma została wyróżniona oficjalnym podziękowaniem za wspieranie działań Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji w latach 2014-2018. Otrzymany dyplom jest dowodem uznania dla zaangażowania Track Tec w rozwój polskiej branży kolejowej.

// 11.12.2019


Track Tec