Track Tec z najatrakcyjniejszym stoiskiem na Targach TRAKO

W czasie tegorocznej edycji Targów Kolejowych TRAKO doceniono eleganckie i funkcjonalne stoisko targowe Grupy Track Tec, zlokalizowane tradycyjnie w centralnym miejscu Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku.

Grupa Track Tec konsekwentnie dba o wizerunek marki, zarówno w komunikacji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Grupa od lat prezentuję najwyższą jakość również w obszarze event marketingu, pokazując się na wydarzeniach targowych, zarówno w Polsce jak i na świecie.

Od lat wiele pracy wkładamy w zaprezentowanie się z jak najlepszej strony w czasie Targów TRAKO. Niezwykle zależy nam, aby nasi Klienci i partnerzy biznesowi czuli się w „progach” naszego stoiska komfortowo. TRAKO to doskonała platforma do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz dyskusji o zmianach w naszej branży, poprzez swoje działania staramy się te procesy maksymalnie ułatwić - powiedziała Katarzyna Pawluk, Wiceprezes Zarządu Track Tec.

W ramach konkursu na najatrakcyjniejsze stoisko na Tarakach TRAKO ocenie Jury podlegały wszystkie stoiska targowe, które wybudowało niemal 700 wystawców z trzydziestu krajów świata na łącznej powierzchni wystawowej 30 tys. mkw. Werdykt Jury corocznie obejmuje dwie kategorie: stoiska do 30m2 i stoiska powyżej 31m2. W każdej kategorii przyznawane są 3 równorzędne nagrody.

// 25.09.2019


Track Tec